Preloader

Напад на журналіста «СтопКору»: у МВС повідомили про розшук агресора – ймовірно, працівника НАМН

Правоохоронці розшукують нападника на журналіста «СтопКору» Іллю Шевченка. Кореспондент став жертвою агресії під час застілля з нагоди Дня народження президента народження президента Національної медичної академії Віталія Цимбалюка.

напад на журналіста
МВС: справа про напад на журналіста "СтопКору" перебуває на контролі в Нацполіції

Як повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України, наразі проводяться слідчі (розушкові) дії, спрямовані на встановлення обставин. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит «СтопКору».

Об этом сообщает Устав

У МВС також повідомляють, що слідство у справі про напад на журналіста Іллю Шевченка триває. Хід розслідування – на контролі у слідчого управління ГУНП у місті Києві.

відповідь мвс
Відповідь МВС Фото: СтопКор

Нагадаємо, 28 січня кореспондент Ілля Шевченко прийшов у столичний ресторан «Княжий град» із редакційним завданням. У закладі відбувалося застілля щонайменше на 30 осіб. Тоді, за даними «СтопКору» приводом для пишного святкування, ймовірно, став День народження президента НАМН Віталія Цимбалюка.

Напад на журналіста було здійснено двома гостями. Телефон кореспондента розбили. Пізніше інший чоловік зламав медійникам мікрофон та камеру.

Згодом редакція «СтопКору» опитала потерпілих та повністю відновила хронологію подій того вечора. Ми також опізнали частину учасників заходу. Попри всі беззаперечні докази та напад на журналіста, у ресторані «Княжий град» стверджують, що заклад був зачинений.

Зазначимо, згідно з аналітичної платформи youcontrol, співзасновниками «Княжого граду» є Надія Никифоренко та Даніїл Алєксєєнко. Пані Надія є засновницею ще 38 компаній та керівником 31 компанії. Пан Даніїл є засновником 17 компаній та керівником 11 підприємств.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у ресторані «Княжий град» дають неправдиву інформацію слідству у справі про напад на журналіста.

Читати також:
«Таємна вечеря» від НАМН України: хто напав на журналістів «СтопКору» у ресторані «Княжий град»
Поділитись
Автор: Марина Супрун

Источник: Собеседник