Preloader

У Львові суд оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

У Львові суд оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

Галицький районний суд Львова виніс перший вирок у справі про знищення автомобіля кореспондентки "Радіо Свобода" Галини Терещук.

Об этом сообщает FLB

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Виконавець злочину 19-річний Якоб Сарахман може й не сісти за грати при умові, якщо не вчинить протиправних дій протягом трьох років. Йому призначено покарання з відтермінуванням покарання.

Хлопець зізнався, що отримав за підпал авто журналістки п’ять тисяч гривень і виконував такі замовлення вже не вперше. Розкаявся у скоєному і уклав угоду зі слідством. Зокрема, назвав ще двох підозрюваних у злочині. Один з них — це майор поліції, який зараз переховується від слідства.

Як повідомлялося, у ніч проти 30 січня журналістці Галина Терещук підпалили авто неподалік середмістя Львова. Вогонь майже повністю знищив машину. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом умисного пошкодження майна. Через тиждень затримали палія, яким виявився студент Львівської політехніки. Після скоєного він переховувався в Одесі. Про мовити злочину журналістів не відомо і досі.

Відео У справі знищення автомобіля кореспондентки "Радіо Свобода" винесли перший вирок

П’ять років із відтермінуванням покарання. Галицький районний суд Львова виніс перший вирок у справі знищення автомобіля кореспондентки "Радіо Свобода" Галини Терещук. 19-ти річний виконавець злочину Якоб Сарахман може й не сісти за грати при умові, якщо не вчинить протиправних дій протягом трьох років.

У справі знищення автомобіля кореспондентки "Радіо Свобода" винесли перший вирок
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/u-lvovi-sud-ogolosiv-virok-pidpalyuvachu-avtomobilya-zhurnalistki-radio-svoboda-1553835.html”