Preloader

"Укрпошта" почала безкоштовну доставку ліків

"Укрпошта" почала безкоштовну доставку медичних товарів по всій Україні.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в своєму Telegram-каналі в середу, 25 березня. Компанія співпрацює з сервісом Liki24.com,

Замовлення ліків

Замовлення ліків

"Ця послуга вже доступна в усіх населених пунктах країни. Це допоможе людям поважного віку менше наражатись на небезпеку захворювання на коронавірус, адже саме вони є найбільш вразливою частиною нашого суспільства. Зокрема, послуга дасть можливість отримувати ліки у найвіддаленіших куточках нашої країни", – написав Криклій .

Послуга працює спільно з сайтом Liki24.com. Цей сайт збирає інформацію про ціни й наявність ліків в аптеках і дає можливість замовити їх з доставкою.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • В Україні можуть втратити роботу від 170 до 500 тисяч осіб – внаслідок економічної кризи, викликаного пандемією. Такий прогноз дав екс-міністр економіки Тимофій Милованов.


  • Внаслідок пандемії в Україні курс долара може злетіти до 30-35 грн/$, а ВВП – впасти на 4-9%. При цьому обвал економіки може бути настільки сильним, що криза 2009 року може здатися одним з кращих сценаріїв.


  • Авіаційна галузь України без негайної допомоги держави чекає банкрутство, так як вона не зможе самостійно оговтатися від збитків, яких вони зазнали внаслідок пандемії. Втрати лише за перший квартал 2020 року оцінили в 10-15 млрд гривень.


Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/ukrposhta-pochala-bezkoshtovnu-dostavku-likiv.htm”