Preloader

Ізраїль почав виконувати «план Трампа»: у чому суть

В Ізраїлі сформували офіційну групу, яка займеться складанням карти кордонів з Палестиною у рамках представленої США «угоди століття».

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це у неділю, 16 лютого, на відкритті засідання уряду повідомив прем’єр-міністр країни Біньямін Нетаньяху, пише The Jerusalem Post.

«Ми створили ізраїльську групу, яка буде працювати з США над визначенням меж, яке вже почалося – і воно йде повним ходом», – сказав прем’єр.

Він підкреслив, що у держави є багато друзів у боротьбі проти намагання Міжнародного кримінального суду (МКС) «перетворити існування Ізраїлю у воєнний злочин». Суд в Гаазі, за його словами, перетворився на політичний устрій проти Ізраїлю.

«Мій друг, президент [США Дональд] Трамп, чітко заявив, що визнає суверенітет Ізраїлю в долині річки Йордан, на півночі Мертвого моря, у всіх поселеннях Іудеї та Самарії і на навколишньої території», – сказав Нетаньяху.

Він подякував Німеччини, Австралії, Австрії, Бразилії, Чехії, Угорщини та Уганду за приєднання до США. Міжнародний суд у Гаазі, як зазначив Нетаньяху, не має права судити Ізраїль.

Прем’єр-міністр сказав, що він працював разом з Радою національної безпеки і Міністерством закордонних справ країни, щоб виступити проти спроби головного прокурора МКС зрадити Ізраїль суду.

Біньямін Нетаньяху

ФокусДжерело статті: “http://povin.com.ua/276668-16-02.html”