Preloader

"Хиляться в сторону Москви": Венедиктову викрили у корупційних зв’язках із Добкіним

Керівницю Державного бюро розслідувань Ірину Венедиктову викрили у корупційних зв’язках із одіозним українським політиком Михайлом Добкіним, знайшовши у неї наддорогу нерухомість у центрі Харкова, отриману нею майже за безцінь.

Об этом сообщает Руспрес

Відповідну інформацію у Facebook оприлюднила народна депутатка восьмого скликання Тетяна Чорновол, назвавши чиновницю "дуже вразливою, несамостійною та контрольованою, як кожен посадовець, на якого є задокументований компромат".

"А у Венедиктової він задокументований у декларації. Там вказано, що в 2015 році вона придбала офіс (за адресою: місто Харків, вулиця Культури 22 В) за ціною 821 тисячу грн (тобто 260 доларів за кв. м за курсом того року)", – наголосила Чорновол.

Ірина Венедиктова

Ірина Венедиктова

Фокус

За її словами, виходить, що чиновниця "купила лише санвузол у власному офісі, а ще, як мінімум, 100 кв.м їй було подаровано", оскільки "навіть, коли будинок лише закладався в 2010 році, квадратний метр у ньому коштував 900 доларів".

При цьому депутатка зазначила, що забудовником вказаного будинку є ЖБК "Авантаж", власником якого є Анатолій Денисенко.

"Це політик-забудовник! Харківський мажоритарник. Позафракційний у 8-му скликанні і знаний як людина Кернеса. У 7 скликанні був у фракції "Партії Регіонів" в групі… Курченка. Проходить зараз по одній справі разом з Добкіним, адже привабливу земельну ділянку біля Парку Горького під будівництво ЖБК "Авантаж" Анатолію Денисенку Добкін, будучи міським головою, виділив БЕЗКОШТОВНО, як і інші земельні ділянки. Тобто, "подарував" 220 млн.грн", – наголосила Чорновол.

За фактами цих аукціонів, пише депутатка, були порушені кримінальні справи і Добкін постав перед судом, проте із приходом нової влади жодного засідання у цій справі не відбулося. Наразі вона розслідується ДБР, главої якого є Венедиктова.

"Яке нове обличчя у Венедиктової, якщо у неї рильце в крихтах зі справи Добкіна? Та ні, вона/вони – яскравий приклад спадкоємності влади. Причому тієї, що орієнтується на Москву", – підсумувала Чорновол.

При цьому вона зазначила, що представники влади, які зараз очолили країну, "не здатні ані керувати, ані нести відповідальність, ані не красти. Зате відрізняються аморальністю, цинічністю та жорстокістю. І хиляться в сторону Москви".

Як повідомляв OBOZREVATEL, на роботу ДБР впливає чоловік Венедиктової Денис Колесник. Він присутній на всіх важливих зустрічах, які відбуваються в його дружини на посаді у відомстві.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/hilyatsya-v-storonu-moskvi-venediktovu-vikrili-u-koruptsijnih-zvyazkah-iz-dobkinim.htm”