Preloader

На Буковині зловмисник провів додому жінку та обікрав її

На Буковині зловмисник провів додому жінку та обікрав її
Провів додому й обікрав: на Буковині засудили чоловіка за крадіжку телефона.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на судовий вирок Кіцманського районного суду.

У Чернівецькій області суд призначив покарання у вигляді 120 годин громадських робіт мешканцеві Кіцманського району за те, що він обікрав жительку Шипинців, проводячи її додому.

Як зазначається у судовому вироку Кіцманського районного суду, інцидент стався у грудні 2018 року. Так, обвинувачений проходив разом з місцевою мешканкою однією з вулиць Шипинців.

Жінка була на каблуках, тому спіткнулася і впала. Обвинувачений допоміг їй встати, тим часом скористався відсутністю уваги потерпілої та викрав мобільний телефон Nokia, який знаходився у кишені куртки жінки.

Пізніше він провів постраждалу додому. У судовому рішенні зазначається, що обвинувачений визнав свою вину повністю та щиро розкаявся і просив суворо його не карати.

Кіцманський районний суд визнав його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України і призначив йому покарання у виді 120 годин громадських робіт.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/kryminal/item/53374-на-буковині-зловмисник-провів-додому-жінку-та-обікрав-її.html”