Preloader

Спільний кросовер Subaru і Toyota: показано перші фото

Компанія Subaru спільно з Toyota готує електричний кросовер. Автомобіль знаходиться в розробці, але вже зараз є його перші фото.

Як з’ясував OBOZREVATEL, макет майбутнього автомобіля Subaru представила в рамках прес-конференції, на якій розповіла журналістам про розвиток своїх технологій і планах електрифікації модельного ряду. Незважаючи на футуристичну зовнішність, в якій дебютував прототип машини, вже є чітке розуміння того, як вона виглядатиме.

Спільний кросовер Subaru і Toyota

Спільний кросовер Subaru і Toyota

motor.ru

Новини
Яким авто зберігають вірність навіть через 15 років після купівлі

Прийдешній SUV Subaru-Toyota отримає кузов з різкими лініями, короткими звисами і "квадратними" колісними арками. При цьому дизайн його буде слідувати останнім стилістичним рішенням обох марок. Начинку для автомобіля обидві компанії також розробляють в тандемі.

Спільний кросовер Subaru і Toyota

Спільний кросовер Subaru і Toyota

motor.ru

Що ж стосується подальших технічних планів Subaru, компанія заявила, що до 2030 року її модельний ряд буде на 40% складатися з електрокарів і гібридів, а вже до 2035 року вона повністю завершить електрифікацію своєї лінійки. Але паралельно з тим вона і далі буде вдосконалювати існуючі технології: опозітні мотори Boxer, симетричний повний привід і фірмовий комплекс безпеки EyeSight.

Новини
Найкращі б/в авто, які варто придбати цьогоріч

Нагадаймо, як раніше розповідав OBOZREVATEL, найзагадковіший електромобіль оцінили в майже 550 000 доларів.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Новини автосвіту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/news/spilnij-krosover-subaru-i-toyota-pokazano-pershi-foto.htm”