Preloader

Бійці Нацгвардії з Вінниці носитимуть шеврони з символікою міста (Фото)

Бійці Нацгвардії з Вінниці носитимуть шеврони з символікою міста (Фото)

Бійці військової частини 3008 відтепер носитимуть два шеврони. На одному з них зобразять малий герб Вінниці. Таким чином нацгвардійці підкреслять приналежність до міста, де дислокуються.

Об этом сообщает http://armrinvesting.com

Про це редакції сайту Vinbazar.com повідомили в пресслужбі військової частини.

На сьогодні розроблений вигляд новинки, а також отриманий дозвіл від міської ради на використання символіки. Найближчим часом їх надрукують та видадуть особовому складу.

На лівому плечі носитимуть шеврон Національної гвардії у вигляді золотистої променистої восмикінцевої зірки, зверху якої розміщено гренаду з полум’ям. А на праву — іменний нарукавний знак військової частини 3008 у вигляді малого гербу Вінниці з поєднанням елементів символіки.

"На малому гербу зображено дві схрещенні шаблі, які символізують прикордонне розташування Вінниці, на жителів якої було покладено обов’язок охорони міста та краю. До обов’язків Національної гвардії також покладено функція — забезпечувати захист та охорону життя прав, свобод і законних інтересів громадян. Ми з гордістю будемо носити шеврон, який відображає нашу приналежність до Вінниччини", — зазначила Анна Лазуренко.

Підписуйтесь на наш канал в
Telegram

Джерело: Vinbazar.com

Джерело статті: “http://vinbazar.com/news/suspilstvo/biytsii-natsigvardi-z-vinnitsii-nositimut-shevroni-z-simvolikoyu-mista-foto”