Preloader

"Вбивали за російську мову!" Скандальний Черновецький видав заяву про "фашистів" в Україні

Колишній мер Києва Леонід Черновецький видав маячню, нібито в Україні, яку поступово "руйнує націоналізм-фашизм", людей "убивали за російську мову".

До всього іншого він зізнався, що через такий "пережитий страх" він і вирішив виїхати з країни. Про це скандальний політик написав у Facebook, анонсувавши своє "краще інтерв’ю" в YouTube.

"Краще, тому що вперше в житті розкутий і давно нікого й нічого не боюся. А сьогодні вранці встав, побачив сонечко і раптом згадав, як багато страху-жаху пережито було в Україні: особливо, за дітей, а також за близьких, бізнес, правду, яку завжди дуже і дуже хотілося говорити людям, щоб змінити країну, але це було дуже і дуже небезпечно", – зізнався він.

Новини
Леоніду Черновецькому – 68: куди зник ексмер Києва та який вигляд має зараз
Леонід Черновецький

Леонід Черновецький

За його словами, йому не раз "погрожували смертю", до того ж із самого дитинства. А тепер продовжують "залякувати" навіть в Інтернеті. І роблять це переважно молоді люди.

"Як шкода, що злидні в Україні робить молоде покоління рабами, залежними від подачок тих, хто насправді їм не дає, а забирає! Як шкода, що мою Батьківщину – Україну – руйнує націоналізм-фашизм і розділяє людей на "своїх" і "чужих", – обурився він.

Крім цього, підкреслив, що подібна політика керівників країни веде "простих людей до саморуйнування і змушує брати в руки зброю, вбивати і підривати".

Скріншот

Скріншот

Facebook/Leonid Chernovetskyi

Через такі висловлювання скандального ексмера, у коментарях під дописом на нього "налетіли" з критикою підписники, але той не відступив. А тільки додав, що "Україна ніколи не була єдиною", і він завжди знав про неминучу біди в країні, натякаючи на війну на Донбасі.

"Не можна було їх вбивати за російську мову. Не можна було давати привід до вторгнення... Це мав бути обмін у сім’ї, політика єдності нації. Але так було вигідно всім президентам... Це політика останніх 30-ти років. Яка вже там сьогодні єдина Україна, коли простих людей зробили ворогами в інтересах політики", – підсумував Черновецький.

Скріншот

Скріншот

Facebook/Leonid Chernovetskyi

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська письменниця, борець за українську мову Лариса Ніцой розкритикувала колишнього прем’єр-міністра часів президентства Віктора Януковича Миколи Азарова, який вибухнув заявою про "виховання в дусі націоналізму" молодого покоління в Україні.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".


Уникальное нафталановое масло, которое лечит псориаз, экзему, артриты, дерматиты и много других заболеваний, можно купить в Украине с доставкой на сайте http://onlinemedicus.com


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/vbivali-za-rosijsku-movu-skandalnij-chernovetskij-vidav-zayavu-pro-fashistiv-v-ukraini.htm”