Preloader

Разумков: Хтось додумався й написав, що я був одним із головних технологів Партії регіонів. Мене, звичайно, це тішить

Разумков: Про мене було багато фейків під час виборчої кампанії

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив в інтерв’ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону, що йому лестять чутки про те, що він нібито був політтехнологом Партії регіонів.

Об этом сообщает http://av-post.com

"Про мене було багато фейків під час виборчої кампанії; писали, ніби я був одним із лідерів молодіжного крила ПР... Це не відповідає дійсності. Одночасно з цим хтось додумався й написав, що я був одним із головних технологів Партії регіонів... Мене, звісно, тішить... Я, звісно, міг збрехати і сказати, що це правда, але це не так", – сказав Разумков.

Він пояснив, що в Партії регіонів був у віці 22 роки і не шкодує про своє "регіональне минуле".

"Я б шкодував, якби мені було за щось соромно. Я досі кажу, що там [у Партії регіонів] було багато гідних людей... Я в тій ситуації не зробив нічого, за що мені довелося б червоніти", – зазначив спікер Верховної Ради.

Разумков: Із Богданом робочі відносини. Ми часто один з одним не погоджуємося, назвімо це так. Але бійок із ним не було. Читайте повну версію інтерв’ю

У листопаді 2019 року Разумков розповідав, що до 2010 року підтримував політику експрезидента України Віктора Януковича на знак протесту проти третього українського президента Віктора Ющенка.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-razumkov-htos-dodumavsja-i-napisav-shcho-ja-buv-odnim-z-golovnih-tehnologiv-partiji-regioniv-meni-zvichajno-tse-lestit-1483335.html”