Preloader

Аваков заявив про затримання фігурантів у справі вбивства журналіста Павла Шеремета

Глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання фігурантів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.


"Щойно Нацполіція затримала і за згодою ГПУ оголошує обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Це підсумок дуже складної та наполегливої роботи справжніх фахівців і важливий крок до повного розкриття справи! Дякую за службу!", — написав міністр у своєму Твіттері.

Щойно Нацполіція затримала і за згодою ГПУ оголошує обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Це підсумок дуже складної та наполегливої роботи справжніх фахівців і важливий крок до повного розкриття справи! Дякую за службу! pic.twitter.com/VOUqyTJ5RC

— Arsen Avakov (@AvakovArsen) December 12, 2019

Водночас, за кілька хвилин до того сержант ССО Андрій Антоненко повідомив, що йому "пред’являють вбивство Шеремета".

Крім того, адвокат Владислав Добош повідомив про затримання своєї підзахисної — волонтерки Юлії Кузьменко. Він додав, що Кузьменко вручили підозру, однак, не уточнив, у чому саме.

За словами адвоката, зараз вдома у Кузьменко збирають провести обшук.

Раніше про пропозицію визнати себе виним у справі вбивства журналіста Павла Шеремета заявляв учасник АТО Владислав Грищенко.

За його словами, до нього прийшов слідчий і показав 4 світлини: серед них було фото загиблого журналіста Павла Шеремета, розвідника Максима Шаповала і фото місця вибуху на Чонгарі.

"І знаєте, що мені сказали? Мені сказали, бери одну зі справ на себе, і твоя дружина виходить з-під арешту", - заявляв він.

Додамо, що Владислав Грищенко і його дружина — підозрювані у справі про замах на вбивство в Івано-Франківській області.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_uaДжерело статті: “http://www.theinsider.ua/politics/avakov-zayavyv-pro-zatrymannya-fihurantiv-u-spravi-vbyvstva-zhurnalista-pavla-sheremeta/”