Preloader

Назвали імена підозрюваних у замаху на Соболєва

Підозрювані в замаху на депутата Київоблради В’ячеслава Соболєва є учасниками АТО. Замах на депутата може бути пов’язаний з посттравматичним синдромом.

Підозрювані в замаху на депутата Київоблради В’ячеслава Соболєва є учасниками АТО.

Об этом сообщает http://thefirst-online.com

Про це повідомив командир батальйону, заступник командира Української добровольчої армії Андрій Гергерт у коментарі ТСН.

Один із затриманих — Андрій Лаврега — просидів в окопі три роки, був снайпером, сказав Гергерт. Він має орден За мужність. За його словами, такі дії бійця можуть бути пов’язані з посттравматичним синдромом.

«У підрозділі виконував функцію снайпера. Сміливий боєць. Відкритий. Воював три роки. Він з війни пішов сім місяців тому, пішов зі словами, що більше не може», — зазначив Гергерт.

У сюжеті також говориться, що стріляли з номера хостела в будинку через вулицю. Навіть мали окрему коробку для гільзи.

«Знайшли зброю, з якої було скоєно це вбивство. Знайдена коробка, яка використовувалася для того, щоб не втратити гільзу, тому що це було в нічний час», — повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко.

Раніше в поліції повідомили, що слідчі вже відстежили траєкторію польоту кулі і встановили будинок, з якого проводилась стрілянина. Виконавців замаху вдалося затримати завдяки відео з камер спостереження. Ними є двоє молодих людей у ​​віці 18 і 19 років.

Слідство розглядає кілька версій замаху: сімейно-побутова сфера, фінансова діяльність Соболєва і його колишня, а також нинішня залученість у професійну діяльність. При цьому основна версія — фінансова діяльність уродженця Єнакієвого.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/12/02/novyna/polityka/nazvaly-imena-pidozryuvanyx-zamaxu-sobolyeva”