Preloader

На Київщині зафіксовані випадки спалаху ботулізму

У Київській області зафіксовано три випадки захворювання людей на ботулізм, один чоловік помер. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Об этом сообщает http://td-partner.com


Повідомляється, що причини виникнення захворювання різні. В ході санітарних та епідемічних експертиз фахівці встановили, що випадок з летальним результатом послідував після того, як хворий вжив в’ялену рибу.


У держслужбі закликали споживачів відповідально ставитися до свого здоров’я, обов’язково звертати увагу при покупці продуктів харчування, зокрема рибної продукції, на терміни та умови зберігання, не вживати харчові продукти при найменшій підозрі щодо їх якості, а також слід дотримуватися вимоги по приготуванню і зберігання сировини, і страв із м’яса, риби і т. д. в домашніх умовах.


Ботулізм – гостре токсичне-інфекційне захворювання, яке викликає бактерії токсину Clostridium botulinum і характеризується важким перебігом з ураженням центральної і вегетативної нервової системи.


Причиною ботулізму найчастіше стають продукти домашнього консервування – м’яса, риби, рідше – овочів.


Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я почало передавати в регіони партії ботулінічного антитоксину канадського виробництва.


Наголошується, що партію сироваток закупила Програма розвитку ООН (ПРООН).


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/na-kyyivshhyni-zafiksovani-vypadky-spalahu-botulizmu.html”