Preloader

Верховна Рада сказала "ні" українському "коньяку" й "шампанському"

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект про вдосконалення правової охорони географічних зазначень. Про це повідомляє "Економічна правда"

Об этом сообщает http://mastersoc.com

Відповідне рішення підтримали 277 нардепутатів.

Представила законопроект заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа.

Під час підготовки законопроекту надійшло 85 пропозицій, 82 із яких враховано.

Зазначено, що цей законопроект є частиною зобов’язань України в межах угоди про асоціацію. Він повинен забезпечити захист іноземних географічних зазначень і створити підстави для створення таких зазначень в Україні.

"Метою прийняття проекту закону є забезпечення виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції в частині узгодження вимог чинного законодавства щодо охорони прав на географічні зазначення із правом ЄС", – ідеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Під географічним зазначенням маються на увазі це назва або позначення, котрі ідентифікують товар як такий, що походить із певної території, країни, регіону або місцевості, й особлива якість, репутація та інші важливі характеристики, які значною мірою пов’язані із його географічним походженням.

Приклади зареєстрованих географічних зазначень – пармезан, фета, коньяк, шампанське.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1568979555-verhovna-rada-skazala-ni-ukrayinskomu-konyaku-y-shampanskomu-.html”