Preloader

У «Слузі народу» сподіваються ухвалити держбюджет-2020 в грудні

У фракції Слуга народу сподіваються ухвалити державний бюджет на 2020 рік в грудні. Про це заявив голова фракції Давид Арахамія у парламенті.

У фракції «Слуга народу» сподіваються ухвалити державний бюджет на 2020 рік в грудні. Про це заявив голова фракції Давид Арахамія у парламенті.

Об этом сообщает http://kod-ua.com

За його словами, депутати планують відкласти кілька законопроектів, щоб більше уваги приділити питанню державного бюджету на 2020 рік.

«Ми будемо все робити для цього. Тому ми наступного тижня сідаємо. Я думаю, що ми будемо скасовувати більшість законопроектів, просто відкладати їх і працювати над бюджетом. Ми сподіваємось (ухвалити в грудні — ред.), але ви ж бачили, що документ дуже великий», — заявив Арахамія.

Нагадаємо, сьогодні міністр фінансів Оксана Маркарова презентувала бюджет у ВР.

Порівняно з 2019 роком у новому проєкті бюджету ВВП, згідно з очікуваннями уряду, зросте до 3,3% (на 0,3 пункти), а інфляція сповільниться до 6% (в проєкті бюджету на 2019 рік було 7,4%). Крім того, курс гривні зміцниться до 28,2 за долар, це 4,1% нижче порівняно з прогнозом на поточний рік.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/09/20/novyna/finansy/sluzi-narodu-spodivayutsya-uxvalyty-derzhbyudzhet-2020-hrudni”