Preloader

ОПЗЖ створює робочу групу щодо роботи над бюджетом, – Королевська

Народний депутат України від партії «Опозиційна платформа – За життя» Наталія Королевська заявила, що ОПЗЖ створює робочу групу щодо роботи над бюджетом на 2020 год.


Про це вона повідомила у кулуарах Верховної Ради, передає ZIK.


«Відновлення соціального діалогу України, соціального захисту в нашій країні, контроль виконання рішень Конституційного суду України, інших судових інстанцій – передбачити усі ці рішення в бюджеті на 2020 рік. Сьогодні ми створюємо робочу групу щодо роботи над бюджетом на 2020 рік, щодо роботи над помилками, які були здійсненні за останні п’ять років урядом Гройсмана із порушенням законів України, коли людей позбавляли пільг, не індексували пенсій, не видавали компенсацій, коли проводилась геноцидна політика щодо незахищених людей в Україні – зазначила Королевська.


Депутатка підкреслила, що «Опозиційна платформа – За життя» розробить дорожню карту, пакет законопроєктів як першочергові рішення, що потрібно розглянути в українському парламенті для того, щоб по-справжньому захищати та підтримувати людей і підтримувати у важкий кризовий час.


«Зі сторони ОПЗЖ я повністю фіксую підтримку ініціатив громадських організацій – ветеранів війни, ветеранів Чорнобиля, військових пенсіонерів, афганців, ветеранів праці, людей, які зараз проживають в зоні бойових дій, переселенців, багатодітних мам. Йдеться про весь той масштабний сектор нашої країни, який потребує підтримки», – додала вона.Нагадаймо, раніше Медведчук розповів, за яких умов ОПЗЖ буде голосувати за законопроєкт про бюджет.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/09/11/opzzh_stvoryuie_robochu_grupu_shchodo_roboty_nad_byudzhetom__korolevska_1644389”