Preloader

Зеленський зустрівся з керівництвом Світового конгресу українців

Володимир Зеленський в п’ятницю, 23 серпня, зустрівся з керівництвом Світового конгресу українців.

Президент України Володимир Зеленський в п’ятницю, 23 серпня, зустрівся з керівництвом Світового конгресу українців.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє пресслужба глави держави.

Олександр Шевченко Народний депутат України
Шевченко пообіцяв, що сприятиме активізації роботи з діаспорою Сказано 21 січня 2019 р. Статус обіцянки: У процесі

Зеленський подякував Конгресу за діяльність, спрямовану на захист суверенітету і територіальної цілісності України і протидію поверненню Росії у «Велику сімку».

Також на зустрічі йшлося про продовження об’єднаних зусиль всієї світової української громади для посилення політичного і санкційного тиску на Росію.

«Ваш успіх — у наших інтересах. Тому що Ваш успіх — це успіх України», — зазначив президент Всесвітнього конгресу українців Павло Грод, подякувавши главі держави за активний діалог з українською громадою.

Під час зустрічі сторони також обговорили подальші спільні кроки з реалізації ініціатив у політичному і гуманітарному напрямах.

Нагадаймо, під час свого візиту в Канаду на початку липня Зеленський також зустрічався з керівництвом Світового конгресу українців.

А під час візиту в Туреччину Зеленський брав участь в урочистій церемонії відкриття нової будівлі Офісу кримськотатарської діаспори.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/08/23/novyna/polityka/zelenskyj-zustrivsya-kerivnycztvom-svitovoho-konhresu-ukrayincziv”