Preloader

Зеленський видав указ щодо "маски-шоу"

У понеділок, 22 липня президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про заходи щодо протидії рейдерству".


Про це повідомляється на сайті глави держави.


Зазначається, що указ спрямований на захист чесного бізнесу в Україні. Згідно з проектом вводиться набір інструментів захисту власників бізнесу та протидії позбавлення їх майнових прав.


"За різними оцінками, протягом останніх шести років сталося понад 3000 (рейдерських — ред.) захоплень. Зазвичай це зміна власника через підробку документів, через реєстраторів, яких не існує, або "дірки" в реєстрі", — пояснив заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук.


Чиновник уточнив, що указ передбачає розробку і прийняття законопроекту для "усунення прогалин в законодавстві". Зокрема, планується внести зміни в захист держреєстрів, ввести "додаткове підтвердження здійснення реєстраційних операцій" (СМС-сповіщення або через MobileID) і так далі.


"Серед ключових технологічних змін — автоматичний моніторинг ризикових транзакцій з наступним підтвердженням/зупинкою реєстраційних дій, створення бек-офісу, який буде переглядати транзакції з підвищеним ризиком, фото- і відеофіксація учасників транзакцій", — зазначив Гончарук.


Як повідомляв "Апостроф", раніше у президентській партії "Слуга народу" назвали дату першого запланованого засідання оновленої Верховної Ради, де за попередніми прогнозами одномандатному більшість взяла саме партія глави держави.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/business/2019-07-22/zelenskij-vydal-ukaz-po-maskishou/169670”