Preloader

Федина: атаки на мову – перші кроки до знищення країни

Атаки на мову – перші кроки до знищення країни.

Про це заявила у "Фейсбуці" українська співачка і волонтер Софія Федина, яка увійшла в першу десятку виборчого списку партії "Європейська солідарність".

Таким чином, у партії Петра Порошенка "Європейська солідарність" відреагували на заяви команди Зеленського про зміну закону про мову.

Федина: атаки на мову – перші кроки до знищення країни

Facebook Софії Фединої

“Мова – не іграшка – нею не бавляться. Мова, як пісня, єднає, навіть людей різних національностей. Мова – це те, що є наріжним каменем української державності. Атаки на мову – перші кроки до знищення країни, і ми через цей досвід проходили десятки разів... Чому ж толеруємо нині? Українська мова – це і моя душа. І я її захищатиму. Тому сьогодні пліч-о-пліч стою із "Європейською солідарністю"", – написала Федина.

Новини
Порошенко виступив проти винесення на референдум питань національної безпеки

Як повідомляв OBOZREVATEL, команда "Європейської солідарності" визначила ключові завдання, з якими вона йде на вибори до Верховної Ради. Серед пріоритетів – звільнення від російської окупації анексованого Криму і захоплених територій Донбасу, вступ в ЄС і НАТО.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/fedina-ataki-na-movu-pershi-kroki-do-znischennya-kraini.htm”