Preloader

Трамп про Орбана: Можливо, як і я, трохи спірна фігура, але це нормально, нічого страшного в цьому немає

Орбан і Трамп обговорили глобальну міграцію і "нечесну торговельну та інвестиційну практику Китаю"

13 травня президент США Дональд Трамп прийняв у Білому домі прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, повідомив "Голос Америки".

Трамп привітав жорстку імміграційну політику Орбана, зазначивши, що угорський прем’єр "правильно вчинив" у питанні імміграції.

"Він... можливо, як і я, трохи спірна фігура, але це нормально, нічого страшного в цьому немає", – заявив президент США.

Орбан наголосив, що Угорщина підтримує США в боротьбі з нелегальною міграцією.

За підсумками переговорів у Білому домі заявили, що лідери країн "підтвердили свою відданість НАТО та своїм демократичним інститутам управління". Також на зустрічі обговорювали можливість "підвищення пильності щодо неконтрольованої глобальної міграції" та усунення "нечесної торговельної та інвестиційної практики Китаю".

Це перша поїздка угорського прем’єра до Трампа. Напередодні проведення переговорів у Білому домі група сенаторів виступила з критикою заходу через "низхідну демократичну траєкторію Угорщини" і відносини угорської влади з Росією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-tramp-pro-orbane-mozhlivo-jak-i-ja-trohi-spirna-figura-ale-tse-normalno-nichogo-strashnogo-v-tsomu-nemaje-965046.html”