Preloader

Німеччина і Нідерланди призупинили підготовку військовослужбовців в Іраку: назвали причиниНімеччина і Нідерланди призупинили військові місії в Іраку через посилення напруженості між США і Іраном.


Про це AP.


Представник Міністерства оборони Німеччини Йенс Флосдорф заявив, що Берлін при прийнятті рішення «орієнтується на країни-партнери, які зробили аналогічні кроки».


Він підкреслив, що «конкретної загрози немає». За його словами, військова місія в Іраку може поновитися через кілька днів.


Нідерландські військові також призупинили місію з підготовки курдських солдатів в Ербілі. Рішення про призупинення військової місії було прийнято командиром міжнародної коаліції через існуючу загрозу для їх безпеки.


Раніше повідомлялося, що у разі подальшого зростання напруги між Сполученими Штатами та Іраном Тегеран може розпочати агресію проти Ізраїлю.


Також США направлять штурмовий корабель і зенітно-ракетні комплекси Patriot на Близький Схід для стримування агресії Ірану.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/nimechchyna-i-niderlandy-pryzupynyly-pidhotovku-viys-kovosluzhbovtsiv-v-iraku-nazvaly-prychyny/”