Preloader

Доповідь на 120 ст. Російське посольство у США звинуватило Штати у "серйозній русофобії"

Доповідь на 120 ст. Російське посольство у США звинуватило Штати у "серйозній русофобії" — фото

flickr

Посольство закликало США відмовитися від звинувачень щодо РФ

flickr


Посольство РФ в США опублікувало доповідь Рашагейт-істерія Справа про серйозну русофобії на 120 сторінок, в якому зібрані приклади необгрунтованих звинувачень у втручанні в президентські вибори в Штатах в 2016 році.

Про це повідомляє Настоящее время.

Посольство закликало відмовитися від подібних звинувачень.

Доповідь розділена на теми, кожна з них складається з двох частин: Приклади істерії з прикладами безпідставних, на думку посольства, звинувачень, і Реальність, де наведені заяви МЗС Росії і публікації на підтримку позиції російської сторони.

"Минуло майже три роки з того часу, як в американських ЗМІ з’явилися перші фальшиві новини на тему російського втручання і змови, які були вперше запущені з метою дискредитації кандидатури Дональда Трампа, а потім саботажу його діяльності на посаді, включаючи спроби дестабілізувати відносини Росії і США", – йдеться в доповіді.

Також у доповіді наголошується, що такі дії США спрямовані на те, щоб "підірвати демократію".

Нагадаймо, що спецпрокурор Роберт Мюллер не знайшов доказів змови між виборчим штабом Дональда Трампа і росіянами. Водночас Мюллер довів, що російський уряд фінансував кампанію з незаконного втручання в президентські вибори 2016 року, включаючи спроби отримати несанкціонований доступ до документів і електронних листів Демократичної партії і кампанії Гілларі Клінтон.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/dopovid-na-120-st-rosiyske-posolstvo-u-ssha-zvinuvatilo-shtati-u-seryozniy-rusofobiji-50017691.html”