Preloader

У львівському аеропорту суттєво побільшало рейсів до Греції

Авіакомпанію Ellinair вдвічі збільшує кількість рейсів з аеропорту «Львів» у грецькі міста Салоніки та Іракліон. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі львівського аеропорту.  • 470x200
  • 470x200
  • 470_200
  • 470х200

У зв’язку зі зростанням популярності у туристів України напрямку Греція та збільшенням продажів турів на курорти цієї країни порівняно з аналогічним періодом минулого року, грецький авіаперевізник холдингу Mouzenidis Group нарощує обсяг політної програми з міжнародного аеропорту Львів до аеропортів Греції. На літній сезон польотів авіакомпанія Ellinair практично вдвічі збільшила частоту рейсів за маршрутами: Львів-Салоніки (по чт. і нд. з 02.06.2019 з періодичністю 7-10-14 днів) і Львів-Іракліон (по пн. або чт. з періодичністю 10-11 днів).

Авіакомпанію Ellinair відрізняє надійність і регулярність рейсів, вона неодноразово потрапляла в рейтинги українських аеропортів, як кращий авіаперевізник країни. Для українських пасажирів авіакомпанія пропонує безкоштовне перевезення багажу і ручної поклажі, харчування і напої на борту, безкоштовний переліт немовлят до 2-х років, а також безкоштовні трансфери до кожного рейсу з усіх обласних центрів Західної України (Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький).


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/04/19/u-lvivskomu-aeroportu-suttyevo-pobilshalo-rejsiv-do-gretsiyi”