Preloader

Історія успіху: Як закарпатець поїхав у США і став програмістом в Apple (ФОТО)

Історія успіху: Як закарпатець поїхав у США і став програмістом в Apple (ФОТО)

26-річний Богдан Половко родом з міста Іршава. Він закінчив київський військовий ліцей імені Івана Богуна, кинув університет в Чехії і переїхав у Нью-Йорк. Спочатку він робив ремонти в офісах і квартирах на Манхеттені, а потім став програмістом і влаштувався в Apple.

Богдан прожив у США більше 5 років і повернувся в Київ. Тепер він мешкає на Подолі та працює інженером-програмістом в американському стартапі BetterPT.

Далі пропонуємо прочитати розповідь про своє життя від самого Богдана Половко, яка була опублікована на порталі "Журнал великого міста".


Я народився в Іршаві — це маленьке містечко на 10 тисяч людей, звідки ніхто нікуди не виривається. Місцеві називають це місце "яма", тому що з нього непросто вилізти. Уже в 16 років я зрозумів, що не можу там знаходитись. Я вступив до київського військового ліцею ім. Івана Богуна, бо мій батько тоді працював у СБУ. Але я швидко зрозумів, що військова справа — це не моє.

У військовому ліцеї я усвідомив, що життя непросте і треба битися за місце під сонцем.

Мені хотілося пожити в інших країнах. У 2012 році я вивчив чеську мову і вступив до празького університету на економіста. Спочатку родина допомогала мені з грошима, але з часом у них почалися проблеми, тому я пішов працювати офіціантом у готельному ресторані в Празі. Навчання швидко набридло, бо мене зовсім не перло на факультеті управління бізнесом.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/481615”