Preloader

"Встають" з колін: мережі потішило жалісливе звернення росіян до Путіна

У мережі опублікували відеозапис звернення працівників птахофабрики на Далекому Сході Росії до президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляють в групі "Вуса Пєскова" в Facebook.

Працівники птахофабрики в Приморському краї в Росії просять Путіна допомогти роботі підприємства, яке закривається.

"В даний час в Приморському краї за мовчазної згоди місцевої влади фізично гинуть дві птахофабрики", — кажуть працівники.Також вони відзначили, що через це близько тисячі людей залишаються без роботи.

"Просимо вас звернути увагу на невідворотну біду і посприяти. Просимо вас вжити заходів і розібратися", — звернулися співробітники птахофабрики до Путіна.

У мережі з гумором відреагували на дане звернення.

"Нескінченно можна дивитися на три речі. Як горить вогонь, як тече вода і як російська промисловість встає з колін", — прокоментували відео в мережі.

Як повідомляв "Апостроф", один з жителів окупованого Російською Федерацією Криму записав "звернення" до президента Росії Володимира Путіна, поскаржившись на проблеми на півострові. Також в інтернеті оприлюднили відео звернення старшини Повітряно-десантних військ Росії Асхаба Алибекова до президента Російської Федерації Володимира Путіна, в якому він звинувачує його в брехні про Україну. Крім цього, раніше користувачі інтернету підняли на сміх звернення ватажків так званої Донецької народної республіки (ДНР) до президента Російської Федерації Володимира Путіна, в якому вони скаржаться на "узурпування влади" радником глави Кремля Владиславом Сурковим.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-01-11/vstayut-s-kolen-seti-pozabavilo-zhalostlivoe-obraschenie-rossiyan-k-putinu/151126”