Preloader

Олег Винник спростував чутки про плагіат

Олег Винник спростував чутки про плагіат

Днями зявилась інформація про те, що Олега Винника, який у фільмі про залаштунки розповів, хто ходить на його концерти, звинуватив якогось Еделя Ліннема в крадіжці інтелектуальної власності.

Чоловік розповів, що артист нібито вкрав деякі свої пісні у його дружини Лари Мелтемі, повідомляє агенство УНІАН з посиланням на видання Сlutch.ua.

Однак наразі, прес-служба співака, заявила, що всі публікації, в яких Олега Винника звинувачують в плагіаті музичних творів артистки Лари Мелтемі, є неправдивими, додаючи, що це підтверджується експертизою державної установи — Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.

Еспертиза Винника

"Інтернет-видання навмисне здійснюють дискредитацію співака з метою підвищення популярності своїх інформаційних ресурсів", — зазначив адвокат артиста Олександр Качура, підкріплюючи свої слова тим, що такі дії мають систематичний характер.

Сам же Олег Винник вважає, що подібні питання потрібно вирішувати в суді.

"Якщо є претензія — потрібно вирішувати питання в суді. Це нормальний європейський підхід. Я ж багато працював за кордоном і знаю, як там ставляться до авторських прав, ніколи їх не порушував. Я чесний артист, сам пишу слова і музику, і сам її виконую", — підкреслив співак.

Ухвала суду Винника

З метою захисту ділової репутації та спростування поширеної недостовірної інформації адвокатом Олега Винника поданий судовий позов. Справа прийнята до розгляду Печерським районним судом міста Києва.

Відзначимо, що експертиза також спростувала інформацію про плагіат Олегом Винником пісні групи Joy Touch by touch.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/oleg-vinnik-sprostuvav-chutki-pro-plagiat-1279065.html”