Preloader

СБУ: Зловмисники хотіли вивезти з України деталі військового літака вартістю понад $100 тис.

Зловмисники сховали товари військового призначення у літак Іл-76, який мав вилетіти в одну із центральноафриканських країн

Правоохоронці попередили незаконне вивезення з України комплектовання до військового транспортного літака Іл-76 та інших товарів військового призначення. Про це 6 грудня повідомили в прес-центрі Служби безпеки України.

Зазначають, що в листопаді 2018 року на одному з українських авіаремонтних підприємств фахівці відремонтували Іл-76 на замовлення однієї із центральноафриканських країн.

"Група вітчизняних ділків планувала незаконно вивезти літаком товари військового призначення – комплектуючі до авіатехніки. Під час поглибленого митного огляду судна в день вильоту правоохоронці виявили партію контрабандних комплектуючих загальною вартістю понад $100 тис.", – розповіли в прес-центрі.

Щоб приховати передання військових товарів іноземній стороні зловмисники оформили вантаж як товари цивільного призначення, додали у відомстві.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 333 Кримінального кодексу (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю).


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-sbu-zlovmisniki-hotili-vivezti-z-ukrajini-detali-vijskovogo-litaka-vartistju-ponad-100-tis-561123.html”