Preloader

США потужно вдарили по Росії через Україну: що трапилося

США запускають 8 листопада новий пакет санкцій проти Росії через анексію Криму та війну на Донбасі.

Як розповів спеціальний представник Державного департаменту з питань України Курт Волкер, обмежувальні заходи відносяться до трьох фізичних осіб і дев’ятьох організацій, передає ТАСС.

"Сьогодні Сполучені Штати вводять фінансові санкції, нові санкції, які стосуються Криму і Донбасу. Це санкції відносно трьох фізичних осіб і дев’ятьох організацій, які підтримують спроби Росії інтегрувати Кримський регіон України через приватні інвестиційні та приватизаційні проекти або які причетні до серйозних порушень прав людини", – сказав він.

Новини
‘’Захистить від санкцій’’: у Росії виявили ‘’нову нафту’’

Волкер уточнив, що позиція США полягає в збереженні вже існуючих санкцій проти РФ і доповненні їх час від часу.

Курт Волкер

Курт Волкер

"Поки Росія не забезпечить прогресу щодо України. У випадку Криму ми очікуємо тривалого протистояння з питання статусу півострова. Що стосується Донбасу, ми наполягаємо на повному виконанні Росією Мінських угод, які Росія поки не виконала", – пояснив Волкер.

За словами спецпредставника Держдепу, коли Росія виконає Мінські угоди, Штати будуть готові скасувати санкції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, представник Держдепу США Роберт Палладіно анонсував введення нового пакету санкцій проти Росії, тому що Кремль не виконав вимог Вашингтона.

Нагадаймо, що 7 листопада у США запустили механізм введення пакету заходів проти Росії з неофіційною назвою "драконівські санкції". Це другий пакет, який Америка вводить у зв’язку з отруєнням колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері. Перший пакет був введений у кінці серпня 2018 року.

У Росії відреагували на рішення американської сторони, заявивши, що російська влада готова підтримати окремі великі компанії.

Відео з теми

Читайте всі новини по темі "Санкції проти Росії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/ssha-potuzhno-vdarili-po-rosii-cherez-ukrainu-scho-trapilosya.htm”