Preloader

З Греції повернулися троє українських моряків, затриманих майже півтора року тому

Українці понад рік перебували на судні у Греції

У четвер, 8 листопада, до України повернулися троє членів екіпажу судна Mekong Spirit, яке у 2017 році було затримано владою Греції за підозрою у контрабанді.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Сьогодні три українські моряки із судна Mekong Spirit, затриманого більше року тому у Греції, повернулися в Україну", — заявив він у Twitter.

Сьогодні три українські моряки із судна Mekong Spirit, затриманого більше року тому у Греції, повернулися в Україну. Дякую за злагоджену роботу нашим консулам, які крок за кроком повертають наших хлопців додому. pic.twitter.com/OPlNGqVW2Q

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 8 ноября 2018 г.

Нагадаймо, що у липні з Греції повернулися 12 українських моряків судна Mekong Spirit. П’ятеро українців-членів екіпажу залишилися в Греції у зв‘язку з проведенням слідчих дій. Враховуючи вказане повернення трьох українців, у Греції залишилися двоє моряків.

Контейнеровоз Mekong Spirit був затриманий грецькою поліцією 25 травня 2017 року за підозрою в перевезенні товарів військового призначення. Членами його екіпажу є 17 громадян України, в тому числі капітан.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 100₴ Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559₴

Передплатити зараз
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/z-hretsiji-povernulisja-troje-ukrajinskikh-morjakiv-zatrimanikh-majzhe-pivtora-roku-tomu-2506008.html”