Байден визначився: Джен Псакі знову працюватиме прессекретаркою Білого дому

последние новости в Украине останні новини в Україні

Дженніфер Псакі повертається на посаду прессекретарки Білого дому. Джо Байден, обраний президент Сполучених Штатів, публічно оголосив про своє рішення.

Об этом сообщает Компромат 2

Виключно жінки представлятимуть Штат співробітників Білого дому для зв’язків із громадськістю. Про це 30 листопада повідомило New York Times.

Правдиве та пряме спілкування з американським народом політик назвав головним обов’язком президента. Відомі й інші прізвища представниць його команди.

Заступницею прессекретарки стане Карін Жан-П’єр. Заступницею директора з комунікацій Білого дому обрано Пілі Тобар, а 39-річна Кейт Бедінгфілд отримає посаду директорки з комунікацій Білого дому. Раніше вона працювала у команді нового керівника держави заступницею голови кампанії на виборах.

Байден маю чітку позицію щодо захисту прав жінок не тільки у США, а й у всьому світі. Нові рішення фактично стали продовженням реалізації його принципів.

Раніше ASPI news повідомляло, що Байден обговорив з лідерами Великої Британії і Франції питання різнопланової допомоги Україні. Також політолог Володимир Фесенко пояснив, якими будуть наслідки проведення президентських виборів у США для України.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/bayden-viznachivsya-dzhen-psaki-znovu-pracyuvatime-pressekretarkoyu-bilogo-domu”