Шкіряк просить не застосовувати насильства до волонтерів, які проводитимуть опитування президента

МВС закликало українців не вчиняти будь-яких насильницьких дій щодо волонтерів, які 25 жовтня проводитимуть опитування президента Зеленського. Це застереження зумовлено негативним "хайпом" у соціальних мережах із закликами ламати такі намети. Про це заявив на брифінгу радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Об этом сообщает PRO Компромат

Shkiryak
Фото: Obozrevatel

"Застерігаємо від будь-яких насильницьких дій щодо цих людей... Я не знаю, як відбуватиметься опитування від президента, ми тільки застерігаємо від фізичного впливу і провокацій", — сказав Шкіряк, передає .

За його словами, це застереження зумовлено негативним хайпом у соціальних мережах із закликами ламати такі намети.

Шкіряк також зазначив, що поліція не є тим органом, якому треба дозволяти або забороняти такі заходи, і лише забезпечує правопорядок.

Начальник ГУ Нацполіції в Києві Андрій Крищенко додав, що "поліція реагуватиме і надаватиме правову оцінку будь-яким незаконним діям".

Нагадаємо, 13 жовтня президент Зеленський оголосив про проведення всеукраїнського опитування у день виборів. Він зазначив, що це будуть "п’ять важливих запитань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємося з друзями, батьками чи таксистами, про те, що раніше в нас ніколи не питали". Перше питання Зеленський озвучив 14 жовтня, згодом в Офісі президента назвали всі п’ять запитань. Також в ОП наголосили, що анонсоване опитування не матиме прямих юридичних наслідків.

Спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що виділення додаткових коштів для опитування не передбачається. У партії "Слуга народу" заявили, що всеукраїнське опитування президента України Володимира Зеленського буде проводити громадська організація, а профінансують його меценати.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у МВС розповіли, чим загрожує псування бюлетенів з опитуванням Зеленського.

Читати також:
“Мене дуже цікавить і для мене важлива думка людей”, – Зеленський про всеукраїнське опитування
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/shkiryak-prosyt-ne-zastosovuvaty-nasylstva-do-volonteriv-yaki-provodytymut-opytuvannya-prezydenta/”