На українців чекає підвищення цін на електроенергію, – експерт

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
Pixnio


Ціна на електроенергію в Україні може зрости. Новий тарифний удар спрогнозував енергетичний експерт Валентин Землянський.

Об этом сообщает Редакция

Норми підвищать до двох гривень за один кВт/год. Про це він повідомив 24 вересня в ефірі Апостроф Live.

Фахівець зазначив, що ринок електроенергії в Україні фактично не працює. Його варто стабілізувати та здійснити певні кроки. Землянський висловився щодо підвищення вартості на електроенергію для бізнесу на 17%. Це нібито збільшить собівартість виробництва продукції.

Громадяни мають знати, що відбувається у галузі. Відповідні ініціативи дозволять покращити функціональність сектору та позитивно впливатимуть на надання послуги для жителів України. Уряд вже здійснює кроки та ухвалює рішення щодо порятунку галузі від банкрутства після запуску ринку електроенергії. Наразі чиновники офіційно не коментували заяви Землянського.

Раніше ASPI news повідомляло, що у парламенті підтримали в цілому законопроєкт про постачання електроенергії жителям багатоквартирних будинків. Також стало відомо, що в Україні змінять для громадян тарифи на електроенергію.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/na-ukrainciv-chekae-pidvischennya-cin-na-elektroenergiyu-ekspert”