Preloader

Ще 1,5 року обмежень. Адаптивний карантин в Києві можуть продовжити до кінця 2021 року — Держспоживслужба

REUTERS / Valentyn Ogirenko

Об этом сообщает Устав Груп

У Києві зростає захворюваність COVID-19

REUTERS / Valentyn Ogirenko


Керівник управління Держпродспоживслужби Олег Рубан в Києві вважає, що адаптивний карантин в столиці може діяти ще 1,5 року.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
Надсилаємо щоденно о 08:00

За його словами, на такий сценарій вказує високий показник захворюваності на коронавірус в Києві, де на даний момент зареєстровано 6350 випадків COVID-19.

«На даний момент в Києві стабільно високі показники захворюваності. І ні про які послаблення карантину говорити поки не доводиться. На який термін буде продовжений адаптивний карантин після 31 липня, залежить від рівня захворюваності. Ті цифри, які ми бачимо і аналізуємо сьогодні — не радують. При таких показниках в адаптивному карантині ми будемо перебувати найближчі півтора року», — розповів він в коментарі Сегодня.

Читайте також:
Сім областей України не готові послабити карантин

За словами Рубана, бізнес повинен продовжувати свою діяльність в умовах карантину. Для цього для кожної сфери необхідно розробити порядок роботи, зауважив він.

Нагадаємо, що в Києві за минулу добу коронавірус виявили у 112 осіб, один пацієнт помер.

Читайте також:
Що з нами не так? Чому українці більше не хочуть дотримуватися карантину

Станом на 14 липня в Києві зареєстровано 6350 підтверджених випадків захворювання на COVID-19 і 125 смертей.

В цілому число інфікованих COVID-19 в Україні наближається до 55 тисяч, з них понад 27 тисяч вже одужали. 1412 пацієнтів померли.

Перші карантинні обмеження ввели в Україні в березні 2020 року. На даний момент в країні діє адаптивний карантин, який передбачає гнучкий підхід до зняття/введення обмежень у регіонах. Його термін спливає 31 липня 2020 року

Редактор: Оксана Соломка

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/kyiv/karantin-u-kiyevi-mozhut-prodovzhiti-na-pivtora-roku-novini-kiyeva-50099868.html”